Krótki opis
 

Regulamin.

  Dostawą będzie u Ciebie następnego dnia między 8:00, a 12:00.

Na terenie Wrocławia za darmo, do 10km od miasta dowóz 10 zł.

  Minimalna wartość zamówienia do realizacji to 100 złotych.

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do soboty. W niedziele nie dowozimy.

SOK NATURALNY POCHODYŁA 3L JABŁKO

Krótki opis
 

Regulamin.

  Dostawą będzie u Ciebie następnego dnia między 8:00, a 12:00.

Na terenie Wrocławia za darmo, do 10km od miasta dowóz 10 zł.

  Minimalna wartość zamówienia do realizacji to 100 złotych.

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do soboty. W niedziele nie dowozimy.

28,20 zł
Brutto
Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 28 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 28 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Opis produktu

Nasza Tłocznia Znajduje się w Sercu Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy - Miliczu. Do produkcji soków stosujemy głównie Jabłka które w całości pochodzą z naszego gospodarstwa położonego w Świebodowie gm Krośnice w Dolinie Baryczy a uprawiane są w systemie Integrowanej Produkcji. Nasze soki tłoczymy jednocześnie z dwóch lub trzech odmian jabłek. Nasz sok jest słodki, ponieważ zawiera naturalnie występujące cukry owocowe. Soki powstają wyłącznie z jabłek deserowych. Do produkcji kierujemy odsort z owoców pierwszej klasy, posiadający niewielkie uszkodzenia, odpowiednią jędrność i smak. Produkujemy soki jednolite smakowo (jabłkowe) oraz jabłkowe z innymi owocami lub warzywami (gruszka, wiśnia, porzeczka, aronia, agrest, czarny bez, brzoskwinie, marchew, czerwone buraczki). Na każdym etapie przywiązujemy dużą wagę do surowca by jakość soku zawsze była na najwyższym poziomie, surowiec musi być jędrny, świeży, zdrowy. Nasze soki nie zawierają żadnych konserwantów ani "ulepszaczy", nie dodajemy wody ani cukru - sok który znajduje się w opakowaniu jest tylko tym co dała natura z danego owocu czy warzywa. Nasza tłocznia podlega kontroli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Dolnośląskiemu Wojewódzkiemu Inspektorowi Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu. Co roku przeprowadzamy badania mikrobiologiczne w akredytowanych laboratoriach. Wyniki zawsze wypadają bardzo dobrze.

Produkt z Doliny Baryczy

Nasza Tłocznia Znajduje się w Sercu Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy - Miliczu. Owoce z których tłoczymy nasz sok pochodzą z Naszego Gospodarstwa Sadowniczego położonego również w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy w gm Krośnice, 9 km od Milicza. Sady prowadzone są w oparciu o system Integrowanej Produkcji. Owoce (surowiec) uprawiane w systemie Integrowanej Produkcji są zdrowe i wolne od szkodników przy minimalnym zastosowaniu środków ochrony roślin.

Co wyróżnia produkt

Tajemnica wyjątkowości naszych soków polega na zachowaniu najwyższych standardów. Przykładamy dużą wagę do surowca z którego tłoczone są nasze soki. Głównym składnikiem są Jabłka które w całości pochodzą z Naszego Gospodarstwa położonego w Świebodowie gm Krośnice w Dolinie Baryczy, uprawiane są w systemie Integrowanej Produkcji. Nie dodajemy do naszego soku żadnych konserwantów, wody ani cukru. Jedyna obróbka jaką przechodzi sok w procesie produkcji to łagodna pasteryzacja. Dzięki temu zachowuje oryginalny smak i niemal wszystkie korzystne cechy świeżych owoców, czyli np: - pełen bukiet witamin zawartych naturalnie w owocu - błonnik, - mnóstwo polifenoli, - potas, fosfor, jod, żelazo. Do naszych soków nie trzeba nic dodawać, naszym celem jest dostarczenie klientowi zdrowego soku bez żadnych dodatków. Smak takiego soku jest zależny tylko od odmiany zastosowanego owocu i pory jego zbioru. Soki produkowane w naszej firmie można nabyć w sklepie firmowym w Miliczu, przy ulicy Wojska Polskiego 43. Sklep jest czynny od pn-pt w godzinach od 8-17 natomiast w soboty od 8-14 Zapraszamy ;-) Nasze soki można również skosztować w Restauracji i Pensjonacie "Lido" w Antoninie, W Zajeździe i restauracji "Górecznik" w Przygodzicach, w Restauracji "W Starym Młynie" w Niesułowicach, w Restauracji "Hubertówka" w Zamku Myśliwskim, w Karczmie Rybnej "Ruda Żmigrodzka" , w Restauracji Teo w Cieszkowie oraz w punkcie obsługi klienta Pana Wojtka Skowrońskiego w Sułowie.

Przyjazność dla środowiska

Jabłka, główny składnik naszego soku które w całości pochodzą z Naszego Gospodarstwa położonego w Świebodowie gm Krośnice w Dolinie Baryczy, uprawiane są w systemie Integrowanej Produkcji - która uwzględnia dbałość o środowisko naturalne i ekologię. Nasza produkcja soków jest praktycznie procesem bezodpadowym, jedynym składnikiem ubocznym jest pulpa owocowa, lub owocowo-warzywna która jest wykorzystywana do produkcji bioenergii lub jako naturalna pasza w procesie hodowli trzody chlewnej lub bydła. Soki z naszej Tłoczni rozlewamy do butelek szklanych o pojemności 0,33 i 0,75 litra które można ponownie wykorzystać w gospodarstwie domowym. Soki rozlewamy też w worki 3 i 5 litrowe które są wykonane z folii biodegradowalnej. Sprzedaż soku prowadzimy w tzw krótkim łańcuchu dostaw przez co zmniejszamy zużycie paliwa i emisję CO2.

Przyjazność dla Klienta

Codziennie obserwujemy, że świadomość w kwestii zdrowego odżywiania rośnie, konsumenci poszukują produktów zdrowych, proekologicznych i najlepiej Polskich pochodzących z rodzinnych przedsiębiorstw dlatego chętnie bierzemy udział w jarmarkach produktów lokalnych by dać się poznać. Zarówno na jarmarkach jak i w Naszym Sklepie Firmowym w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 43 prowadzimy możliwość degustacji. Nasz zespół tworzą młode, elastyczne, energiczne i chętne do pomocy osoby. Chętnie odpowiadamy na zadawane pytania i doradzamy w wyborze rodzaju soku.

1764

Specyficzne kody

Nowy produkt