Krótki opis
 

Regulamin.

  Dostawą będzie u Ciebie następnego dnia między 8:00, a 12:00.

Na terenie Wrocławia za darmo, do 10km od miasta dowóz 10 zł.

  Minimalna wartość zamówienia do realizacji to 100 złotych.

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do soboty. W niedziele nie dowozimy.

SÓŁ DO ZMYWAREK SOMAT 1,5kg

Krótki opis
 

Regulamin.

  Dostawą będzie u Ciebie następnego dnia między 8:00, a 12:00.

Na terenie Wrocławia za darmo, do 10km od miasta dowóz 10 zł.

  Minimalna wartość zamówienia do realizacji to 100 złotych.

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do soboty. W niedziele nie dowozimy.

9,49 zł
Brutto
Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,45 zł .


Somat Sól do zmywarek 1,5 kg.

Sól Somat zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce, przedłużając tym samym jej żywotność. Opakowanie karto,Masa netto 1,5kg.

Producent Henkel .Składniki: chlorek sodu.

Sól Somat to przyjemniejszy  zapach, bardziej wydajna praca oraz skuteczniejsze działanie Twojej zmywarki. Sól do Zmywarek Somat jest całkowicie wolna od zanieczyszczeń. Jej czystość zapewnia idealne działanie aparatu do zmiękczania wody wbudowanego w Twoją zmywarkę.

Inne sole mogą zawierać zanieczyszczenia takie, jak żelazo i węglany, które powodują uszkodzenia mechanizmu do zmiękczania wody.

Sposób użycia: Napełnij solą właściwy zasobnik w zmywarce zgodnie z instrukcją obsługi. Zmywarka automatycznie dozuje odpowiednią ilość soli. Najlepiej zużyć przed upływem 2 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu. Uwaga: Sól Somat nie nadaje się do celów spożywczych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Somat 1,5kg. Jest to produkt  znanej i cenionej firmy. Znacznie przewyższa jakością swoje tańsze odpowiedniki .

Sól do Zmywarek Somat - zmiękcza wodę by poprawić wydajność zmywarki.

Opakowanie karton. Masa netto 1,5kg. Producent Henkel. Składniki: zawiera: chlorek sodu.Sposób użycia: napełniaj zbiornik na sól zgodnie z instrukcją producenta zmywarek. Dla najlepszych rezultatów regularnie sprawdzaj poziom wypełnienia pojemnika solą i uzupełniaj go w razie potrzeby solą . Jest ona szczególnie polecana jeżeli mieszkasz w rejonie występowania twardej wody.Przechowywanie Przechowywać w temperaturze od 5°C do 40°C.Chronić przed dziećmi.Staramy się, aby informacja o produkcie odpowiadała rzeczywistości. Zdarza się jednak, że produkty  zmieniają skład, tak więc skład , wartości odżywcze i alergeny mogą się różnić nieznacznie od tych przedstawionych na aukcji. Zalecamy za każdym razem sprawdzać etykiety produktów przed ich spożyciem/użyciem.

1635

Specyficzne kody

Nowy produkt